Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Kabul Etmeme

VayPara site ve içeriği, olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Bu siteye giriş yapmak ve kullanmakla sitenin içiriği ile ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz.

VayPara sitenin içeriğinin ve tüm kapsamının burada sayılanlarla sınırlı olmamakla birlikte;

  1. Doğru, güvenilir, yerinde ve uygun olduğu,
  2. İçeriğinde kullanılan bilgi, veri, yazılım, ürün veya hizmetlerin ticarete elverişli nitelikte olduğu,
  3. Web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı,
  4. Aksaklıklar kusur ve bozuklukların düzeltileceği,
  5. Web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir beyan ve teminat vermemektedir.
  6. İçeriklerin orijinal ve alıntı olmadığını taahhüt etmez.
  7. Tanıtım amaçlı,sunulan Tüm içerikler sitemiz, 5651 sayılı yasada belirlenen bir yer sağlayıcısıdır. İlgili yasaya göre; sitemizin yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmuyor. Bu amaçla sitemizde uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsenmiştir.
  8.  VayPara; hukuka, telif haklarına ve kişilik haklarına, yasalara saygılı olmayı ilke edinmiş ve her zaman bu yönde hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Sitemiz, 5651 sayılı kanunun 2. Maddesi kapsamında, Bilgi  bir yer sağlayıcı olarak hizmet veriyor. 5651 sayılı kanun kapsamında; Telif hakkına ait konularda yasal olmadığı düşünülen bir şekilde içeriklerin paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ya da aynı mesleği icra eden meslek birlikleri varsa, iletisimvaypara@gmail. com site adresimizden yönetimimize ulaşabilir.
  9. Bize ulaşan tüm talep, şikayet ve görüşler büyük bir titizle incelenir ve yapılan şikayetin doğru olduğu kanaatine varılırsa, hak ihlali olduğu belirlenen içerikler, ivedi şekilde sitemizden kaldırılır.
  10. Dikkat! 5651 sayılı kanun; özel hayatın gizliliği açısından çeşitli düzenlemeler getirmiştir. İnternet üzerinde herhangi bir içerik sebebiyle, haklarının ihlal edildiğini düşünen kişiler, içeriğin yayından kaldırılmasını talep edebiliyor. Kişilik haklarının ihlali durumu söz konusu olduğunda, ilgili kişiler yer sağlayıcısına başvuru yaparak hak ihlali bildirimi yapıyor.